Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózki widłowe nowe

Właścicielom hurtowni, sklepów, magazynów, zakładów produkcyjnych i wielu innym przedsiębiorcom, którzy poszukują fabrycznie nowego sprzętu do transportu ładunków o większych gabarytach lub znacznej masie, polecamy wysokiej klasy wózki widłowe nowe, renomowanych marek, sprowadzane bezpośrednio od ich producentów.

Nowoczesny, fabrycznie nowy wózek widłowy to przede wszystkim większa gwarancja niezawodność jego działania – mniejsze ryzyko awarii podczas pracy, a tym samym mniejsze koszty eksploatacji i redukcja kosztów stałych związanych z bieżącym utrzymaniem takiego sprzętu. Nowoczesna konstrukcja to także większy komfort operatora wózka, szybsza i bezpieczniejsza praca.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem wózków oferowanych przez naszą firmę i wyboru maszyny idealnie dopasowanej do Państwa specyficznych potrzeb. Doradzimy, czy lepszą decyzją w przypadku Państwa przedsiębiorstwa będą nowe wózki widłowe czy jednak wartą rozważanie opcją powinien być zakup wózków używanych, ale w dobrym stanie technicznym. Zapraszamy do kontaktu!

Ocena strony:

5/5 - (8 votes)