Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózki widłowe gazowe

Jedną z podstawowych zalet widlaków napędzanych gazem jest stosunkowo niski koszt ich bieżącej eksploatacji. Ponadto sprzęt tego typu może być wykorzystywany do pracy w systemie ciągłym, również w trudnych warunkach pogodowych – wózki widłowe gazowe z uwagi na emisję spalin przeznaczone są do pracy na zewnątrz, pod chmurką.

Wózki widłowe gazowe od MAG-SERWIS

Na ofertę naszego przedsiębiorstwa składa się sprzedaż różnorodnych konstrukcji wózków widłowych gazowych zaprojektowanych z myślą o transporcie wewnętrznym, przeznaczonych do rozładunku i załadunku naczep, do przewożenia ładunków o dużej masie lub nietypowych rozmiarach, do pracy na składach budowlanych, w hurtowniach, magazynach, portach czy zakładach produkcyjnych. Oferujemy wózki widłowe gazowe nowe i używane, sprawdzane pod kątem ich sprawności technicznej, o zróżnicowanym poziomie udźwigu maksymalnego, dedykowane firmom o różnych potrzebach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktową, a w przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Ocena strony:

5/5 - (9 votes)