Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Pojazdy do transportu towarów w magazynach

Wysokiej klasy wózki widłowe – sprzedaż i naprawa

Firma MAG-SERWIS, której siedzibą jest Kalisz zajmuje się sprzedażą, naprawą oraz serwisem paletowych wózków widłowych. W każdej sytuacji nasi Klienci mają zagwarantowany pełen profesjonalizm. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, świadczymy najwyższej jakości usługi i oferujemy sprzedaż wyłącznie najlepszego sprzętu.
Współpracujemy tylko z najlepszymi i uznanymi producentami. Marki takie jak LINDE oraz HYUNDAI (wózki widłowe), Bolzoni Auramo, Stabau, Meyer, Cascade, Kaup (specjalistyczny osprzęt) czy też Marangoni, Solideal i Trelleborg (opony przemysłowe) oraz HAWKER (baterie trakcyjne) stanowią gwarancję niezawodności.
Doskonała jakość oferowanego przez nas sprzętu idzie w parze z niezwykle atrakcyjnymi cenami. Nasza oferta wózków widłowych jest bowiem cenowo niezwykle konkurencyjna wobec innych propozycji ofertowych dostępnych na rynku.
Zarówno nowe, jak i używane paletowe wózki widłowe (spalinowe, gazowe i elektryczne) proponowane przez MAG-SERWIS posiadają gwarancję oraz pełną dokumentację techniczno-ruchową (wymaganą przez UDT). Zanim zostaną wystawione na sprzedaż, poddawane są kompleksowym przeglądom technicznym oraz całkowitej odnowie.

Serwis paletowych wózków widłowych w naszej firmie z Kalisza odznacza się solidnością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje specjalistów z zespołu MAG-SERWIS to cechy, dzięki którym każdego typu wózek marki LINDE czy HYUNDAI będzie działał sprawnie i bezawaryjnie. W ramach oferty serwisowej zapewniamy także przeglądy, kapitalne remonty oraz pojedyncze naprawy (wykonywane także w siedzibie Klienta). Na życzenie, zrealizować możemy również całościowe odnawianie wózków.

Specjalistyczny serwis sprzętu LINDE

MAG-SERWIS Kalisz, jako jeden z niewielu serwisów funkcjonujących w granicach Polski, specjalizuje się ponad to w naprawie hydrostatycznych napędów wózków widłowych LINDE. Współpraca z zagranicznymi dostawcami części sprawia, że wszelkie prace naprawcze wykonywać możemy szybko oraz przy minimalnych kosztach.

Zainteresowanych naszą ofertą, obejmującą wózki widłowe oraz ich części, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego bądź też do odwiedzenia naszej siedziby w Opatówku (koło Kalisza).

Ocena strony:

Oceń stronę