Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Części do wózków widłowych

Łańcuchy do wózków widłowych, opony i inne akcesoria

Na kompleksową ofertę MAG-SERWIS składają się nie tylko wysokiej jakości wózki widłowe. Naszym Klientom oferujemy bowiem także szeroki wybór części do wózków. W asortymencie MAG-SERWIS dostępne są takie artykuły, jak opony, łańcuchy czy też specjalistyczny osprzęt.

Wszystkie części cechuje niezawodność oraz precyzja wykonania. Gwarancją tego są renomowani producenci części do wózków widłowych, od których sprowadzamy wszystkie oferowane artykuły zamienne.
I tak na przykład opony przemysłowe z naszego asortymentu pochodzą od firm Marangoni, Solideal i Trelleborg, osprzęt do wózków między innymi od marek takich jak  Bolzoni Auramo, Stabau, Meyer, Cascade bądź Kaup, a także baterie trakcyjne od firmy HAWKER.

Wybierając części zamienne do wózków widłowych – opony, łańcuchy, chwytaki – z naszej oferty Klient ma pewność, że praca z wózkami widłowymi będzie odbywała się bezpiecznie, komfortowo oraz efektywnie.

Istotne jest także to, że wszystkie te artykuły nabyć można u nas w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Zainteresowanym zakupem profesjonalnego osprzętu do wózków widłowych, pragniemy przedstawić poniżej niektóre z artykułów dostępnych w naszym asortymencie. Proponujemy między innymi następujący osprzęt:

  • pozycjonery wideł – w zależności od wybranego modelu zakupić można pozycjonery o różnej szerokości oraz wielkości udźwigu, różnej wersji mechanizmu bocznego przesuwu (niezależną bądź zintegrowaną) czy też różnym zakresem pozycjonowania (także większym od szerokości wózka);
  • przesuwy boczne – osprzęt ten oferujemy w wersji zawieszanej lub zintegrowanej. Posiada szerokości umożliwiające zastosowanie we wszystkich rodzajach wózków. Dzięki przesuwom ładunek można bez problemu przemieszczać na boki – ma to wpływ na należyte pozycjonowanie ładunku (ograniczane jest zużycie i obciążenie wózka);
  • chwytaki – w tej kategorii produktów wyróżnić można sprzęty różne pod wieloma względami.

Wyposaż wózki widłowe w praktyczne akcesoria

Z uwagi na sposób pracy, proponujemy chwytaki obrotowe, pochylne lub też wieżowe. Mając na względzie ładunki z jakimi będą sobie musiały poradzić, pragniemy zaproponować chwytaki do rol (również o ramionach równoległych), do bel (m.in. wełny, makulatury), do bloków (m.in. pianki, betonu), jak też chwytaki do beczek. Zakupić można u nas także uniwersalny osprzęt chwytający do wózków, jak i chwytaki bez ramion (gdy Klient posiada np. własne części zamienne). Istotnym kryterium jest także miejsce, gdzie wózki widłowe będą wykorzystywane – inne chwytaki należy wybrać np. do pracy w portach, a inne do działań na placu budowy.

Nasz asortyment części zamiennych do wózków widłowych jest bardzo szeroki, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu – mailowo, telefonicznie czy też bezpośrednio w naszej siedzibie w Opatówku koło Kalisza, odpowiemy na Państwa pytania oraz udzielimy wszelkich informacji.

Model wózka

Typ wózka

nr seryjny wózka

rok produkcji

nazwa/opis części

DANE KLIENTA:

Nazwa firmy

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości