Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Części zamienne do wózków widłowych – łańcuchy, opony i inne

Na kompleksową ofertę MAG-SERWIS składają się nie tylko wysokiej jakości wózki widłowe. Naszym Klientom oferujemy bowiem także szeroki wybór części do wózków widłowych. W asortymencie MAG-SERWIS dostępne są takie artykuły, jak opony, łańcuchy do wózków widłowych czy też specjalistyczny osprzęt. Dostarczamy wysokojakościowe części zamienne do pojazdów dowolnego typu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę one odgrywają, jeśli chodzi o wózki widłowe, dlatego dobieramy wyłącznie w stu procentach sprawdzone i pewne rozwiązania.

Łańcuchy do wózków widłowych, opony i inne akcesoria

Wszystkie części do wózków widłowych cechuje niezawodność oraz precyzja wykonania. Gwarancją tego są renomowani producenci części do wózków widłowych, od których sprowadzamy wszystkie oferowane artykuły zamienne. Mamy bowiem świadomość, że podzespoły mają bardzo duże znaczenie w kontekście prawidłowego działania pojazdów. Chcąc, aby wykorzystywane w firmie wózki widłowe z powodzeniem służyły przez długie lata, powinno się w nich montować części zamienne pochodzące wyłącznie z bezpiecznego i zaufanego źródła. Składając zamówienie w naszym sklepie, można na to liczyć.

I tak na przykład opony przemysłowe z naszego asortymentu pochodzą od firm Marangoni, Solideal i Trelleborg, osprzęt do wózków widłowych między innymi od marek takich jak  Bolzoni Auramo, Stabau, Meyer, Cascade bądź Kaup, a także baterie trakcyjne od firmy HAWKER.

Wybierając części zamienne do wózków widłowych – opony, łańcuchy, chwytaki – z naszej oferty Klient ma pewność, że praca z wózkami widłowymi będzie odbywała się bezpiecznie, komfortowo oraz efektywnie.

Istotne jest także to, że wszystkie te artykuły nabyć można u nas w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Zainteresowanym zakupem profesjonalnego osprzętu do wózków widłowych, pragniemy przedstawić poniżej niektóre z artykułów dostępnych w naszym asortymencie. Proponujemy między innymi następujący osprzęt:

 • pozycjonery wideł – w zależności od wybranego modelu zakupić można pozycjonery o różnej szerokości oraz wielkości udźwigu, różnej wersji mechanizmu bocznego przesuwu (niezależną bądź zintegrowaną) czy też różnym zakresem pozycjonowania (także większym od szerokości wózka widłowego);
 • przesuwy boczne – osprzęt ten oferujemy w wersji zawieszanej lub zintegrowanej. Posiada szerokości umożliwiające zastosowanie we wszystkich rodzajach wózków widłowych. Dzięki przesuwom ładunek można bez problemu przemieszczać na boki – ma to wpływ na należyte pozycjonowanie ładunku (ograniczane jest zużycie i obciążenie wózka widłowego);
 • chwytaki – w tej kategorii produktów wyróżnić można sprzęty różne pod wieloma względami.
 • łańcuchy do wózków widłowych – wyjątkowo trwałe i odporne na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach; oferujemy egzemplarze o różnych splotach, długościach i grubościach, dzięki czemu łatwo dopasować te części zamienne do konkretnego modelu pojazdu.

Wyposaż wózki widłowe w praktyczne akcesoria

Z uwagi na sposób pracy, proponujemy chwytaki obrotowe, pochylne lub też wieżowe. Mając na względzie ładunki z jakimi będą sobie musiały poradzić, pragniemy zaproponować chwytaki do rol (również o ramionach równoległych), do bel (m.in. wełny, makulatury), do bloków (m.in. pianki, betonu), jak też chwytaki do beczek. Zakupić można u nas także uniwersalny osprzęt chwytający do wózków widłowych, jak i chwytaki bez ramion (gdy Klient posiada np. własne części zamienne). Istotnym kryterium jest także miejsce, gdzie wózki widłowe będą wykorzystywane – inne chwytaki należy wybrać np. do pracy w portach, a inne do działań na placu budowy.

Nasz asortyment części zamiennych do wózków widłowych jest bardzo szeroki, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu – mailowo, telefonicznie czy też bezpośrednio w naszej siedzibie w Opatówku koło Kalisza, odpowiemy na Państwa pytania oraz udzielimy wszelkich informacji.

Części zamienne do wózka widłowego w dobrej cenie

Jeśli chodzi o podzespoły, w które wyposażane są wózki widłowe, niezaprzeczalnie najważniejszą ich cechą powinna być wysoka jakość wykonania z odpowiednich materiałów. Dobrze o tym wiemy, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone części zamienne, jednak nie zapominamy, że dla naszych klientów liczy się także cena. Mając to na uwadze, gwarantujemy konkurencyjne stawki dostępnych w naszym asortymencie artykułów.

Bez względu na to, czy chodzi o elektryczne, czy spalinowe wózki widłowe, dostarczamy części zamienne nie tylko na atrakcyjnych warunkach finansowych, ale też w krótkim czasie. Staramy się, aby przesyłka wyszła z naszej firmy jak najszybciej i bez zwłoki dotarła do zamawiającego. Łańcuchy do wózków widłowych, chwytaki, pozycjonery, przesuwy boczne – bez względu na to, jakie części zamienne są potrzebne, warto je u nas kupić. Jeżeli pojawią się problemy z montażem, można zlecić go naszym specjalistom, ponieważ w ramach świadczonych usług serwisujemy wózki widłowe.

  Model wózka

  Typ wózka

  nr seryjny wózka

  rok produkcji

  nazwa/opis części

  DANE KLIENTA:

  Nazwa firmy

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon

  Treść wiadomości

  Ocena strony:

  5/5 - (9 votes)