Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Części do wózków widłowych Linde – Kalisz

Poza specjalistycznymi pojazdami przeznaczonymi do rozładunku w naszej ofercie dostępne są również nowe i używane części zamienne do wózków widłowych marki Linde. W rozbudowanym asortymencie prezentujemy wysokiej klasy zamienniki oraz niezawodnej jakości podzespoły, których koszty nabycia są bardzo atrakcyjne. Są one wykonane z ogromną solidnością, co przekłada się na ich długą trwałość. Jest to szczególnie istotne ze względu na bezpieczeństwo podczas użytkowania pojazdu rozładunkowego.

Wśród wyżej wymienionych produktów można znaleźć m.in.: przesuwy boczne wideł, chwytaki oraz pozycjonery wideł o zróżnicowanej wielkości udźwigu i szerokości. Dostępny osprzęt pasuje do małych, średnich oraz bardzo dużych wózków widłowych marki Linde.

Magazyn osprzętu zamiennego do wózków widłowych Linde

Dzięki temu, że nasz magazyn jest odpowiednio zaopatrzony, w krótkim czasie realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia na części zamienne. Zakupiony towar zostaje przekazany firmom kurierskim realizującym przesyłki zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Aby złożyć zamówienie, należy skontaktować się z działem logistyki – telefonicznie lub wysyłając e-mail. Zakupu można dokonać również w siedzibie firmy.

Decydując się na oferowane przez nas nowe lub używane części zamienne, można być spokojnym o to, że wózek widłowy będzie pracował niezawodnie.

Zapraszamy do kontaktu.