Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózki widłowe używane – Linde, Hyundai

Przedsiębiorcom poszukującym wysokiej klasy sprzętu do transportu wewnętrznego (wewnątrz firmy) polecamy wysokiej klasy używane wózki widłowe renomowanych producentów, takich jak LINDE czy HYUNDAI.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż szeregu pojazdów o różnicowanych parametrach technicznych, przeznaczonych do pracy w magazynach, hurtowniach, sklepach, obiektach przemysłowych, warsztatach i wielu innych miejscach wymagających użycia specjalistycznego sprzętu do przewozu i wynoszenia towarów na określoną wysokość. Dostarczamy używane wózki widłowe zaufanych marek, jak np. Linde, które cechują się bezawaryjnością i są gotowe do użycia. Pojazdy są kompletnie wyposażone i w pełni sprawne, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele lat bez ryzyka zepsucia.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty używanych wózków widłowych?

Przede wszystkim gwarantujemy sprawność działania używanych wózków widłowych, które zawsze są przez nas dokładnie sprawdzane – przed wystawieniem do sprzedaży każdy pojazd przechodzi szczegółowe badanie techniczne i gdy zajdzie taka potrzeba, jest naprawiany. Poza tym pomagamy w wyborze sprzętu dopasowanego do konkretnych potrzeb. Możemy doradzić, jaki model wózka sprawdzi się w określonym przedsiębiorstwie. Przedsiębiorca korzystający z usług naszej firmy nie musi znać się na wózkach.

Nie każdego przedsiębiorcę stać na to, żeby inwestować duże pieniądze w nowy egzemplarz. Poza tym w gruncie rzeczy nie ma takiej potrzeby, skoro używane wózki widłowe równie dobrze spełniają swoją podstawową funkcję i z powodzeniem służą przez długi czas. Różnica w kosztach zakupu jest ogromna, podczas gdy pod względem jakościowym i użytkowym dysproporcje okazują się w praktyce niezauważalne. Korzystając z naszej oferty, można mieć pewność bardzo dobrej relacji jakości do ceny. Używane wózki widłowe LINDE czy HYUNDAI to świetny wybór do najróżniejszych zastosowań, który usprawnia pracę w każdym przedsiębiorstwie, magazynie, zakładzie czy hurtowni.

Używane wózki widłowe w doskonałym stanie

Niezależnie od tego, czy używany wózek widłowy ma służyć w dużym sklepie wielkopowierzchniowym, czy małej firmie produkcyjnej, w naszej ofercie można znaleźć odpowiednie modele. Różnorodność dostępnych urządzeń pozwala na dobranie takiego, które w największym stopniu odpowiada wymaganiom i potrzebom zamawiającego. Używane wózki widłowe są trafnym zakupem, jednak pod warunkiem, że pochodzą ze sprawdzonego źródła, a takim jest nasza firma. Specjaliści w niej zatrudnieni mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze i serwisie tych pojazdów, dzięki czemu każdy z nich jest przygotowywany z dbałością o najmniejsze detale.

Nawiązując z nami współpracę, można mieć gwarancję, że poszczególne podzespoły i układy pojazdu będą sprawnie działać przez długi czas. Idealny stan silnika, bezawaryjna elektronika, pełna dokumentacja i wyposażenie w systemy bezpieczeństwa gwarantuje satysfakcję z tego, jak działają używane wózki widłowe zamówione w naszej firmie. Zdajemy sobie sprawę, że poza jakością oferowanego asortymentu dla naszych klientów duże znaczenie mają ceny, dlatego zapewniamy konkurencyjne warunki finansowe współpracy.

Dlaczego warto kupić używany wózek widłowy?

Pracujący bez zarzutu układ kierowniczy, widły w idealnym stanie, sprawne opony nadające się do użytku przez kilka sezonów – to tylko kilka podstawowych cech, którymi wyróżniają się oferowane przez nas używane wózki widłowe. Duże pieniądze warto inwestować rozsądnie i korzystnie, dlatego zamiast przepłacać za nowy egzemplarz lepiej zorientować się w naszym asortymencie i wybrać dla siebie odpowiedni model.

 

Dużym atutem naszej oferty jest:

  • sprzedaż pojazdów sprawnych, w dobrym stanie technicznym lub po gruntownym remoncie, dzięki czemu oferowane wózki widłowe LINDE i nie tylko mogą służyć przez wiele lat od zakupu,
  • atrakcyjne ceny i możliwość skorzystania ze świadczonych przez naszą firmę usług serwisowych, łącznie z opcją zakupu części i akcesoriów technicznych do wybranego modelu wózka;
  • duży wybór pojazdów o zróżnicowanych parametrach technicznych, co pozwala na znalezienie egzemplarza spełniającego indywidualne kryteria,
  • gwarancja rozruchowa na każdy wózek widłowy.

Ocena strony:

5/5 - (8 votes)