Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózki widłowe używane – Linde

Przedsiębiorcom poszukującym wysokiej klasy sprzętu do transportu wewnętrznego (wewnątrz firmy) polecamy wysokiej klasy używane wózki widłowe renomowanych producentów, takich jak LINDE czy HYUNDAI.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż szeregu pojazdów o różnicowanych parametrach technicznych, przeznaczonych do pracy w magazynach, hurtowniach, sklepach, obiektach przemysłowych, warsztatach i wielu innych miejscach wymagających użycia specjalistycznego sprzętu do przewozu i wynoszenia towarów na określoną wysokość.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim gwarantujemy sprawność działania używanych wózków widłowych, które zawsze są przez nas dokładnie sprawdzane – przed wystawieniem do sprzedaży każdy pojazd przechodzi szczegółowe badanie techniczne i gdy zajdzie taka potrzeba, jest naprawiany. Poza tym pomagamy w wyborze sprzętu dopasowanego do konkretnych potrzeb. Możemy doradzić, jaki model wózka sprawdzi się w określonym przedsiębiorstwie. Przedsiębiorca korzystający z usług naszej firmy nie musi znać się na wózkach.

Dużym atutem naszej oferty jest:

  • sprzedaż pojazdów sprawnych, w dobrym stanie technicznym lub po gruntownym remoncie;
  • atrakcyjne ceny i możliwość skorzystania ze świadczonych przez naszą firmę usług serwisowych, łącznie z opcją zakupu części i akcesoriów technicznych do wybranego modelu wózka;
  • duży wybór pojazdów o zróżnicowanych parametrach technicznych;
  • gwarancja rozruchowa na każdy pojazd.