Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózki widłowe używane – Linde

Przedsiębiorcom poszukującym wysokiej klasy sprzętu do transportu wewnętrznego (wewnątrz firmy) polecamy wysokiej klasy używane wózki widłowe renomowanych producentów, takich jak LINDE czy HYUNDAI.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż szeregu pojazdów o różnicowanych parametrach technicznych, przeznaczonych do pracy w magazynach, hurtowniach, sklepach, obiektach przemysłowych, warsztatach i wielu innych miejscach wymagających użycia specjalistycznego sprzętu do przewozu i wynoszenia towarów na określoną wysokość. Dostarczamy używane wózki widłowe zaufanych marek, jak np. Linde, które cechują się bezawaryjnością i są gotowe do użycia. Pojazdy są kompletnie wyposażone i w pełni sprawne, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele lat bez ryzyka zepsucia.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim gwarantujemy sprawność działania używanych wózków widłowych, które zawsze są przez nas dokładnie sprawdzane – przed wystawieniem do sprzedaży każdy pojazd przechodzi szczegółowe badanie techniczne i gdy zajdzie taka potrzeba, jest naprawiany. Poza tym pomagamy w wyborze sprzętu dopasowanego do konkretnych potrzeb. Możemy doradzić, jaki model wózka sprawdzi się w określonym przedsiębiorstwie. Przedsiębiorca korzystający z usług naszej firmy nie musi znać się na wózkach.

Nie każdego przedsiębiorcę stać na to, żeby inwestować duże pieniądze w nowy egzemplarz. Poza tym w gruncie rzeczy nie ma takiej potrzeby, skoro używane modele równie dobrze spełniają swoją podstawową funkcję i z powodzeniem służą przez długi czas. Różnica w kosztach zakupu jest ogromna, podczas gdy pod względem jakościowym i użytkowym dysproporcje okazują się w praktyce niezauważalne. Korzystając z naszej oferty, można mieć pewność bardzo dobrej relacji jakości do ceny. Używane wózki widłowe LINDE czy HYUNDAI to świetny wybór do najróżniejszych zastosowań, który usprawnia pracę w każdym przedsiębiorstwie, magazynie, zakładzie czy hurtowni.

Wózki widłowe w doskonałym stanie

Niezależnie od tego, czy pojazd ma służyć w dużym sklepie wielkopowierzchniowym, czy małej firmie produkcyjnej, w naszej ofercie można znaleźć odpowiednie modele. Różnorodność dostępnych urządzeń pozwala na dobranie takiego, które w największym stopniu odpowiada wymaganiom i potrzebom zamawiającego. Używane wózki widłowe są trafnym zakupem, jednak pod warunkiem, że pochodzą ze sprawdzonego źródła, a takim jest nasza firma. Specjaliści w niej zatrudnieni mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze i serwisie tych pojazdów, dzięki czemu każdy z nich jest przygotowywany z dbałością o najmniejsze detale.

Nawiązując z nami współpracę, można mieć gwarancję, że poszczególne podzespoły i układy pojazdu będą sprawnie działać przez długi czas. Idealny stan silnika, bezawaryjna elektronika, pełna dokumentacja i wyposażenie w systemy bezpieczeństwa gwarantuje satysfakcję z tego, jak działają używane wózki widłowe zamówione w naszej firmie. Zdajemy sobie sprawę, że poza jakością oferowanego asortymentu dla naszych klientów duże znaczenie mają ceny, dlatego zapewniamy konkurencyjne warunki finansowe współpracy.

Pracujący bez zarzutu układ kierowniczy, widły w idealnym stanie, sprawne opony nadające się do użytku przez kilka sezonów – to tylko kilka podstawowych cech, którymi wyróżniają się oferowane przez nas używane wózki widłowe. Duże pieniądze warto inwestować rozsądnie i korzystnie, dlatego zamiast przepłacać za nowy egzemplarz lepiej zorientować się w naszym asortymencie i wybrać dla siebie odpowiedni model.

 

Dużym atutem naszej oferty jest:

  • sprzedaż pojazdów sprawnych, w dobrym stanie technicznym lub po gruntownym remoncie, dzięki czemu oferowane wózki widłowe LINDE i nie tylko mogą służyć przez wiele lat od zakupu,
  • atrakcyjne ceny i możliwość skorzystania ze świadczonych przez naszą firmę usług serwisowych, łącznie z opcją zakupu części i akcesoriów technicznych do wybranego modelu wózka;
  • duży wybór pojazdów o zróżnicowanych parametrach technicznych, co pozwala na znalezienie egzemplarza spełniającego indywidualne kryteria,
  • gwarancja rozruchowa na każdy pojazd.

Ocena strony: