Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Profesjonalne i tanie wózki widłowe – propozycja MAG-SERWIS

Pojazdy rozładunkowe – promocyjne ceny

Wózki widłowe używane w halach, magazynach, fabrykach są podstawowym sprzętem, bez którego codzienna praca nie mogłaby być należycie wykonywana. Wszelkie czynności rozładunkowe oraz przeładunkowe mogą odbywać się dzięki nim sprawniej oraz wygodniej.

Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy specjalistami w branży sprzedaży i serwisu wózków widłowych. Nie zamykamy się także na nowoczesne rozwiązania technologiczne – naszą ofertę wózków stale poszerzamy o urządzenia najnowszej generacji.

Dostępne w naszym asortymencie wózki widłowe – nowe, jak i używane, charakteryzuje najwyższa jakość, która przejawia się między innymi w solidności wykonania czy też wytrzymałości poszczególnych elementów. Jednakże niewątpliwy atut naszej oferty stanowią proponowane ceny. Są one niezwykle konkurencyjne na tle innych propozycji dostępnych na rynku.  Dzięki oferowanym przez nas promocjom, nasi Klienci mają możliwość zakupić doskonałej klasy sprzęt rozładunkowy na bardzo korzystnych warunkach finansowych. W ofercie MAG-SERWIS znajdują się nie tylko tanie wózki widłowe. Oferujemy także części zamienne, osprzęt oraz opony.

Wózki widłowe gazowe i spalinowe producentów takich jak LINDE oraz HYUNDAI, czy też części zamienne oraz używany osprzęt tak renomowanych marek, jak BOLZONI AURAMO, STABAU bądź MEYER, tylko w MAG-SERWIS kupisz naprawdę tanio!

Oprócz oferty sprzedażowej, MAG-SERWIS proponuje swoim Klientom także usługi serwisu oraz naprawy wózków. Także w tym przypadku zapewniamy wyjątkową atrakcyjność cen – zarówno w przypadku kompleksowego reperowania i odnawiania, regularnego serwisowania, jak i w wypadku pojedynczych napraw.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego poznania naszej oferty oraz dostępnych promocji.

Ocena strony:

4.7/5 - (7 votes)