Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózek widłowy Linde H18T gazowy – seria 350

Szukają Państwo niezawodnego, funkcjonalnego i jednocześnie niedrogiego w zakupie oraz eksploatacji wózka widłowego do swojej firmy? MAG-SERWIS przygotował dla Państwa profesjonalną ofertę sprzedaży używanych wózków widłowych Linde H18T, maszyn produkowanych przez cenionego na rynku producenta, których pełna sprawność jest zawsze potwierdzona udzielaną przez nas gwarancją.

Maszyny marki Linde od lat są bardzo popularnie wykorzystywane na całym świecie, słynąc przede wszystkim ze swojej niezawodności, dużej funkcjonalności oraz niskich kosztów eksploatacji. Wózki Linde H18T to między innymi:

  • maksymalny udźwig do 1800 kg;
  • solidny maszt o dużej wysokości podnoszenia;
  • wydajny i oszczędny silnik zasilany paliwem LPG;
  • komfortowa i bardzo bezpieczna praca w każdych warunkach.

Dostępne w naszej ofercie wózki zawsze przed sprzedażą przechodzą kompleksowy przegląd techniczny. Sprawdzamy bardzo skrupulatnie sprawność maszyny i w razie potrzeby dokonujemy odpowiednich napraw, dzięki którym każdy wózek, który do Państwa trafi, będzie w pełni przygotowany do pracy. Sprzęt dostarczany jest z kompletną dokumentacją wymaganą przez Urząd Dozoru Technicznego oraz z naszą gwarancją jego sprawności.

Wózek widłowy Linde H18T

Niezawodne wózki widłowe Linde H18T oferują bardzo szerokie możliwości wykorzystania i doskonale sprawdzą się w niejednej firmie. Dla wygody naszych Klientów zajmujemy się także serwisowaniem maszyn, zawsze wykorzystując najlepsze na rynku części i zatrudniając kompetentnych pracowników z bardzo rozległą wiedzą.

Ocena strony:

4.6/5 - (9 votes)