Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Spalinowe wózki widłowe

Sprzedaż, naprawa oraz serwis wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym to usługi, jakie MAG-SERWIS świadczy swoim Klientom. W każdym przypadku zapewniamy pełen profesjonalizm. Zakupione u nas spalinowe wózki widłowe oraz części do wózków, stanowią artykuły najwyższej jakości. Natomiast wykonywane przez nas prace serwisowe oraz naprawcze odznacza niezwykła precyzja oraz solidność.

Posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu w przypadku każdej usługi możemy zaproponować konkurencyjne ceny oraz bardzo szybkie terminy realizacji. Ponadto dysponujemy nowoczesnym i wydajnym sprzętem, który pozwala nam na efektywne wykonywanie nawet najtrudniejszych i najbardziej złożonych prac. Są one wymagane w przypadku sprawdzenia i ewentualnie naprawy używanych modeli.

Nowe oraz używane wózki widłowe

Mocnym punktem naszej oferty jest to, że:

  • wózki widłowe spalinowe oferujemy wyłącznie od renomowanych i uznanych producentów. Marki takie jak HYUNDAI i LINDE dają gwarancję najwyższej jakości;
  • w zależności od Państwa potrzeb czy możliwości finansowych zaproponować możemy wózki spalinowe nowe bądź używane – poddane całkowitej odnowie;
  • proponujemy szeroki wybór modeli maszyn. Odznaczają się różną wysokością podnoszenia, udźwigiem czy też rodzajem napędu (oferujemy wózki gazowe i spalinowe);
  • każdy wózek widłowy posiada, wymaganą przez UDT, dokumentację techniczno-ruchową;

W ofercie znaleźć można także elektryczne wózki widłowe oraz baterie trakcyjne marki HAWKER.

Profesjonalne wózki widłowe spalinowe

Jeżeli ciężar przewożonych ładunków jest znaczny lub praca odbywa się na zewnątrz, a nie w środku pomieszczeń, stosuje się spalinowe wózki widłowe. Wyróżniają się one wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych i dużą mocą, dzięki czemu radzą sobie skutecznie nawet z ponadprzeciętnymi obciążeniami. Tego rodzaju wózki widłowe cechują się także świetną wytrzymałością, dzięki czemu można z nich korzystać przez długie lata. Niezależnie od tego, czy chce się kupić model fabrycznie nowy czy używany, w naszej firmie można znaleźć wózki widłowe, które spełniają najróżniejsze kryteria i wymagania.

Dostępne w naszym asortymencie pojazdy są odporne na rdzę i mogą być użytkowane bez przerwy przez wiele godzin. To czyni z nich idealne narzędzie do intensywnej pracy zmianowej w każdych warunkach. Spalinowe wózki widłowe świetnie radzą sobie podczas jazdy po trudnym terenie, co jest zasługą z jednej strony ich stosunkowo dużej mocy, a z drugiej odpowiedniej stabilności. Również zwrotność jest tym, na czym zależy użytkownikom i co gwarantują znajdujące się w naszej ofercie wózki widłowe. Każdy wózek widłowy jest dokładnie sprawdzony, w pełni sprawny i gotowy do pracy.

Wózki widłowe spalinowe sprzedawane przez naszą firmę nadają się do użycia w trudnych warunkach. Z powodzeniem stosuje się je na placach budowy, w celach załadunkowych i rozładunkowych czy do przewożenia ładunków na znacznym obszarze. Wydajność, moc i wytrzymałość to najważniejsze cechy, którymi wyróżniają się oferowane wózki widłowe i które decydują o ich jakości oraz przydatności. Właśnie takie modele można i w razie potrzeby warto zamówić za pośrednictwem naszej firmy, mając pewność właściwego wyboru i korzystnej ceny.

Osprzęt oraz części zamienne do wózków

O efektywności pracy wózka widłowego oraz komforcie jego użytkowania decyduje w szczególności osprzęt w jaki jest wyposażony, jak też tworzące go elementy. Dlatego nasza firma oprócz profesjonalnych, kompleksowo wyposażonych wózków widłowych proponuje także szeroki wybór części zamiennych. W asortymencie MAG-SERWIS znaleźć można między innymi nowe łańcuchy, opony, przesuwy boczne, chwytaki bądź pozycjonery wideł.

Wybierając nasze wózki widłowe spalinowe lub gazowe, niezależnie nowe czy używane, zapewniacie sobie Państwo sprzęty najwyższej klasy, odznaczające się wyjątkową solidnością wykonania oraz wytrzymałością. Natomiast wygodę i bezpieczeństwo używania wózków gwarantują nowoczesne rozwiązania technologiczne, które z powodzeniem są w nich zastosowane.

Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z poszczególnymi modelami wózków widłowych. Zachęcamy również do kontaktu z nami – telefonicznego, mailowego czy też odwiedzin bezpośrednio w naszej siedzibie. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy wybrać wózek widłowy oraz udzielimy informacji na temat oferty.

Ocena strony:

5/5 - (9 votes)