Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Naprawa wózków widłowych – serwis wózków widłowych Linde, Hyundai, Toyota

W ramach usług serwisowych zapewniamy naszym Klientom profesjonalną oraz kompleksową pomoc w utrzymaniu wózków widłowych w należytej sprawności. Dzięki nam, codzienne prace przeładunkowe czy też rozładunkowe w Państwa magazynach, halach i fabrykach przebiegać będą szybko, sprawnie oraz bezpiecznie. Nasz serwis pozwala się nie martwić ewentualnymi usterkami i daje gwarancję, że nieprawidłowości w działaniu pojazdu zostaną szybko zidentyfikowane i usunięte.

Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie powoduje, że naprawę i serwis każdego typu wózków dokonujemy z niezwykłą dokładnością oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły. Powierzone specjalistom z MAG-SERWIS wózki, mają zagwarantowany kompleksowy i fachowy pod każdym względem serwis.

Wszyscy nasi specjaliści to doświadczeni eksperci i konserwatorzy, posiadający wysokie kompetencje oraz znakomite umiejętności. Są prawdziwymi profesjonalistami w temacie naprawy wózków widłowych, w szczególności: LINDE oraz HYUNDAI.

Profesjonalna naprawa wózków widłowych

W pracach serwisowych dotyczących wózków widłowych stosujemy nowoczesne oraz skuteczne rozwiązania, które realizowane są za pomocą specjalistycznych oraz profesjonalnych narzędzi. Natomiast używane przez nas części zamienne do wózków wyróżnia wyjątkowa niezawodność.

MAG-SERWIS oprócz standardowych usług serwisowych, specjalizuje się także w naprawie napędów hydrostatycznych wózków widłowych LINDE. Jako jedna z kilku firm działających na terenie Polski posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności, aby kompleksowo  naprawiać pompy i silniki hydrauliczne produkcji LINDE. Dzięki stałej współpracy z zagranicznymi dostawcami specjalistycznych części, jesteśmy w stanie szybko wykonywać naprawy, zachowując przy tym bardzo korzystne warunki cenowe.

Naprawa i serwis wózków widłowych także w siedzibie klienta

MAG-SERWIS to również profesjonalne przeglądy oraz kompleksowe remonty wózków widłowych pod względem UDT. Realizujemy także naprawy w miejscu wskazanym przez Klienta – nie ma konieczności przywożenia sprzętu do naszych warsztatów. Przeprowadzić możemy również całościowe odnawianie wózków – wykorzystując do tego najlepszej jakości materiały.

Z naszych usług serwisowych skorzystało dotychczas wiele firm z całego kraju. Zaś bezkonkurencyjne ceny, najwyższa jakość usług oraz terminowość to cechy które powodują, że grono kontrahentów MAG-SERWIS stale się powiększa.

Warto nawiązać współpracę niezależnie od tego, czy ma ona mieć stały, czy jednorazowy charakter. Z powodzeniem wspieramy duże firmy w ramach regularnego serwisu, który obejmuje różne wózki widłowe Linde, jak i przybywamy z pomocą, gdy jakiś element konstrukcji pojazdu ulegnie awarii i potrzebna będzie naprawa. W obu przypadkach gwarantujemy równie skuteczne wsparcie. Za każdym razem gruntownie sprawdzamy i przeglądamy maszyny, którymi się zajmujemy. Weryfikujemy sprawność ich działania, zaglądamy do silnika i testujemy, czy ich praca jest prawidłowa. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości w tym zakresie, zajmujemy się daną częścią do momentu, aż cała konstrukcja zacznie funkcjonować we właściwy sposób.

Naprawa wózków widłowych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wózki widłowe Linde to skomplikowane urządzenia, do których serwisu i naprawy wymagane są zarówno specjalistyczne umiejętności, jak i odpowiednie narzędzia. Nasi pracownicy spełniają te warunki, dzięki czemu mogą zapewnić skuteczną obsługę tych pojazdów. Bez względu na to, czy chodzi o regenerację konkretnej części, gruntowny serwis, czy sprawdzenie źródła niezidentyfikowanego problemu w związku z nieprawidłowym działaniem maszyny, pozostajemy do dyspozycji klientów.

Można powierzyć nam wózki widłowe dowolnego typu. Zajmujemy się egzemplarzami zarówno spalinowymi, jak i elektrycznymi. Rok produkcji nie ma znaczenia – z powodzeniem podejmujemy się serwisu i napraw pojazdów relatywnie nowych oraz tych znacznie bardziej wiekowych. Poza wysoką jakością usług zapewniamy także konkurencyjne ceny, dzięki czemu obdarzają nas zaufaniem liczni klienci z Kalisza i okolic, gdzie działa nasza firma. Chcąc mieć gwarancję, że serwis i naprawa maszyn są prowadzone profesjonalnie i skutecznie, warto powierzyć nam swoje wózki widłowe Linde lub innego producenta.

Ocena strony:

5/5 - (7 votes)