Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Naprawa i serwis wózków widłowych – Linde, Hyundai, Toyota

W ramach usług serwisowych zapewniamy naszym Klientom profesjonalną oraz kompleksową pomoc w utrzymaniu wózków widłowych w należytej sprawności. Dzięki nam, codzienne prace przeładunkowe czy też rozładunkowe w Państwa magazynach, halach i fabrykach przebiegać będą szybko, sprawnie oraz bezpiecznie.
Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie powoduje, że naprawę i serwis każdego typu wózków dokonujemy z niezwykłą dokładnością oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły. Powierzone specjalistom z MAG-SERWIS wózki, mają zagwarantowany kompleksowy i fachowy pod każdym względem serwis.
Wszyscy nasi specjaliści to doświadczeni eksperci i konserwatorzy, posiadający wysokie kompetencje oraz znakomite umiejętności. Są prawdziwymi profesjonalistami w temacie naprawy wózków widłowych, w szczególności: LINDE oraz HYUNDAI.
W pracach serwisowych dotyczących wózków widłowych stosujemy nowoczesne oraz skuteczne rozwiązania, które realizowane są za pomocą specjalistycznych oraz profesjonalnych narzędzi. Natomiast używane przez nas części zamienne do wózków wyróżnia wyjątkowa niezawodność.

MAG-SERWIS oprócz standardowych usług serwisowych, specjalizuje się także w naprawie napędów hydrostatycznych wózków widłowych LINDE. Jako jedna z kilku firm działających na terenie Polski posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności, aby kompleksowo  naprawiać pompy i silniki hydrauliczne produkcji LINDE. Dzięki stałej współpracy z zagranicznymi dostawcami specjalistycznych części, jesteśmy w stanie szybko wykonywać naprawy, zachowując przy tym bardzo korzystne warunki cenowe.

Naprawa i serwis wózków widłowych także w siedzibie klienta

MAG-SERWIS to również profesjonalne przeglądy oraz kompleksowe remonty wózków widłowych pod względem UDT. Realizujemy także naprawy w miejscu wskazanym przez Klienta – nie ma konieczności przywożenia sprzętu do naszych warsztatów. Przeprowadzić możemy również całościowe odnawianie wózków – wykorzystując do tego najlepszej jakości materiały.

Z naszych usług serwisowych skorzystało dotychczas wiele firm z całego kraju. Zaś bezkonkurencyjne ceny, najwyższa jakość usług oraz terminowość to cechy które powodują, że grono kontrahentów MAG-SERWIS stale się powiększa.