Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózek widłowy Linde H25 w dieselu z kabiną – seria 351

Marka Linde od wielu długich lat dzierży miano lidera w branży specjalistycznych wózków widłowych przeznaczonych do różnorodnych zadań. Firma z ogromnymi tradycjami po dziś dzień stawia na najlepsze części, wydajne silniki oraz solidne konstrukcje, które są w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenia. Nie inaczej jest w przypadku wózków Linde H25, sprzedawanych w naszej firmie. Oferujemy sprzęt używany w konkurencyjnych cenach, który jednak przeszedł u nas profesjonalny przegląd techniczny i został doskonale przygotowany do pracy. Jesteśmy pewni niezawodności sprzedawanych przez nas wózków, co zawsze potwierdzamy pełną gwarancją.

Wózek widłowy Linde H25

Profesjonalne wózki widłowe Linde H25 zostały wyposażone w bardzo mocne i jednocześnie tanie w eksploatacji silniki Diesla. Dzięki temu mogą pracować w najtrudniejszych nawet warunkach, zapewniając maksymalny udźwig na poziomie 2500 kg. Dodatkowo wózki Linde H25 zostały wyposażone w pełną, przeszkloną kabinę, dzięki czemu można komfortowo w nich pracować nawet w czasie najgorszej pogody.

Wózki widłowe Linde H25 z całą pewnością sprawdzą się w niejednej firmie i zakupione u nas będą niezawodnie pracowały przez długi czas. Wszystkie maszyny sprzedajemy razem z pełną dokumentacją wymaganą przez UDT, jednocześnie w razie potrzeby zapewniamy własny serwis. Zapraszamy do wyboru wózków z naszej oferty. Dzięki MAG-SERWIS oszczędzisz swoje pieniądze i kupisz niezawodny sprzęt magazynowy, na którego możliwościach na pewno się nie zawiedziesz.

 

Ocena strony:

5/5 - (5 votes)