Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Linde H25T – Gazowy wózek widłowy wersja konternerowa z kabiną seria 351

Seria nowoczesnych wózków widłowych Linde H25T to obecnie jedne z najpopularniejszych maszyn, które powszechnie wykorzystywane są na magazynach, w zakładach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie warunki pracy potrafią być naprawdę trudne. Nasza oferta to używane wózki tego znanego producenta, które jednak zawsze poddajemy pełnym przeglądom technicznym oraz w razie potrzeby serwisujemy. Wózek trafia do naszych Klientów w doskonałym stanie, a więc jest w pełni gotowy do pracy, czego potwierdzeniem jest udzielana przez MAG-SERWIS pełna gwarancja.

Wózek widłowy Linde H25T

Sprzęt może pracować w najtrudniejszych nawet warunkach. Wózki Linde H25T wyposażone są w wydajne silniki zasilane paliwem LPG, przez co ich eksploatacja jest naprawdę tania. Jednocześnie zastosowanie solidnego wysięgnika zapewnia udźwig dochodzący do 2500 kg, z możliwością podnoszenia ciężaru na bardzo duże wysokości. Linde słynie ze stosowania w swoim sprzęcie najlepszej jakości podzespołów oraz z wyjątkowo solidnych konstrukcji. Wózki widłowe Linde H25T nawet po wielu latach wciąż zaskakują swoją niezawodnością, dużymi możliwościami wykorzystania oraz wyjątkowo tanią eksploatacją.

Wszystkie wózki widłowe zamówione w MAG-SERWIS dostarczane są do Klientów z kompletną dokumentacją techniczną, wymaganą przez Urząd Dozoru Technicznego. Sprzęt sprawdzi się w każdych warunkach, pozwalając na pracę nawet przy złej pogodzie, dzięki zastosowaniu pełnej kabiny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wyboru wózków widłowych dopasowanych do Państwa potrzeb.

Ocena strony:

5/5 - (6 votes)