Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózki widłowe spalinowe

Wysoka efektywność działania, duży udźwig i znaczna swoboda pracy w różnych warunkach pogodowych, nawet podczas mrozów lub przy silnych opadach deszczu to jedne z największych zalet klasycznych wózków spalinowych. Korzystając z oferty firmy MAG-SERWIS, mogą zaopatrzyć się Państwo w różnorodne konstrukcje wózków wyposażonych w silniki spalinowe, nowych lub używanych, przeznaczonych do pracy w systemie ciągłym, w magazynie, hurtowni, sklepie wielkopowierzchniowym czy zakładzie produkcyjnym.

Atutem oferty naszej firmy jest, m.in.

  • duża różnorodność dostępnych pojazdów, w tym możliwość zakupu maszyn fabrycznie nowych, które sprawdzimy bezpośrednio od producenta oraz używanych, po przeglądzie technicznym i ewentualnych naprawach;
  • doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej klasy wózka;
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług, w tym z profesjonalnego serwisu;
  • atrakcyjne ceny na spalinowe wózki widłowe w wersji używanej, na dedykowane im części zamienne i akcesoria techniczne.

Naprawa i sprzedaż części

Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje również sprzedaż części zamiennych do wózków napędzanych silnikami spalinowymi oraz realizację szerokiego zakresu usług związanych z ich naprawą i bieżącym serwisem technicznym. Oczywiście sprzedawane przez nas używane wózki spalinowe zawsze poddajemy badaniu technicznemu i ewentualnej naprawie. Niestety intensywnie eksploatowany sprzęt z czasem może odmówić posłuszeństwa i w takiej sytuacji usługi realizowane przez naszą firmę mogą okazać się niezwykle pomocne.

Ocena strony:

5/5 - (7 votes)