Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózki widłowe Linde elektryczne

Profesjonalne wózki widłowe Linde elektryczne to wysokiej klasy sprzęt zaprojektowany z myślą o transporcie wewnętrznym, przeznaczony do przewozu towarów o znacznej masie, najczęściej załadowanych na paletę. Widlaki oferowane przez naszą firmę przeznaczone są do obsługi magazynów, sklepów, hurtowni, zakładów produkcyjnych i innych obiektów podobnego typu. Najczęściej używa się ich do transportu towarów wewnątrz obiektów przemysłowych i magazynowych oraz do rozładunku/załadunku naczep pojazdów.

Korzystając z oferty naszej firmy, mogą zaopatrzyć się Państwo w wózki o zróżnicowanych parametrach technicznych (różna szybkość i komfort pracy, różny maksymalny udźwig), nowe i używane. W przypadku wózków widłowych elektrycznych marki Linde przed wystawieniem do sprzedaży każdy z nich przechodzi standardowe badanie techniczne i jeśli wymaga naprawy, ta jest wykonywana na miejscu w serwisie naszej firmy. Do oferowanych przez nas widlaków można dokupić części zamienne i akcesoria techniczne. Zapraszamy do składania zamówień! 

Dlaczego warto wybrać wózki elektryczne Linde?

Jednym z powodów, dla których warto sięgnąć po pojazdy tej firmy, jest ekonomiczność ich działania przy relatywnie wysokiej wydajności. Fakt, że są napędzane prądem, sprawia, że nie trzeba wydawać pieniędzy na zakup paliwa, w związku z czym koszty użytkowania nie należą do wysokich. Z tego względu elektryczne wózki widłowe Linde są również ekologiczne, ponieważ nie emitują spalin. To niezwykle ważne, mając na uwadze, że korzysta się z nich przede wszystkim w halach, zakładach i magazynach.

Jako że elektryczne wózki widłowe Linde użytkuje się w zamkniętych obiektach, producent dołożył wszelkich starań, aby były jak najbardziej zwrotne. Efekt ten udało się osiągnąć za sprawą stosunkowo niewielkich rozmiarów i zastosowania odpowiedniego układu jezdnego. Dzięki temu z powodzeniem można ich używać w niewielkich magazynach, halach, zakładach oraz innych obiektach o małej powierzchni.

Wózki widłowe wyposażone w napęd elektryczny gwarantują nie tylko wysoką precyzję, ale również wygodę pracy. Wynika to zarówno z komfortowego siedziska, jak i cichego działania urządzenia. Silnik nie wydaje praktycznie żadnych dźwięków, a jedyne generowane przez pojazd odgłosy pochodzą od kół przemieszczających się po nawierzchni. Oznacza to, że wózki widłowe Linde spisują się dobrze nawet w miejscach znajdujących się blisko biur czy punktów sprzedażowych.

Bogaty wybór modeli, które posiadają silnik elektryczny, oferujemy z myślą o klientach z całej Polski. Dostępne w naszym asortymencie wózki widłowe Linde dysponują różną mocą, co pozwala na dobranie egzemplarza odpowiedniego do wielu prac i obciążeń. Szeroki przedział cen również sprzyja podjęciu właściwej decyzji. Marka producenta stanowi jakość samą w sobie i nie pozostawia wątpliwości co do tego, że oferowane przez naszą firmę wózki widłowe spełniają najsurowsze kryteria. Ich intuicyjna obsługa, wysoki poziom bezpieczeństwa, ekologiczność i niskie koszty użytkowania sprawiają, że zdecydowanie warto przejrzeć nasz asortyment i wybierać dla siebie jeden z wielu egzemplarzy.

Ocena strony: