Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Elektryczne wózki widłowe firmy Linde

Profesjonalne wózki widłowe firmy Linde napędzane silnikiem elektrycznym to wysokiej klasy sprzęt zaprojektowany z myślą o transporcie wewnętrznym, przeznaczony do przewozu towarów o znacznej masie, najczęściej załadowanych na paletę. Widlaki oferowane przez naszą firmę przeznaczone są do obsługi magazynów, sklepów, hurtowni, zakładów produkcyjnych i innych obiektów podobnego typu. Najczęściej używa się ich do transportu towarów wewnątrz obiektów przemysłowych i magazynowych oraz do rozładunku/załadunku naczep pojazdów.

Korzystając z oferty naszej firmy, mogą zaopatrzyć się Państwo w elektryczne wózki widłowe o zróżnicowanych parametrach technicznych (różna szybkość i komfort pracy, różny maksymalny udźwig), nowe i używane. W przypadku wózków widłowych elektrycznych marki Linde przed wystawieniem do sprzedaży każdy z nich przechodzi standardowe badanie techniczne i jeśli wymaga naprawy, ta jest wykonywana na miejscu w serwisie naszej firmy. Do oferowanych przez nas eletrycznych widlaków można dokupić części zamienne i akcesoria techniczne.

Zapraszamy do składania zamówień! 

Dlaczego warto wybrać wózki elektryczne Linde?

Jednym z powodów, dla których warto sięgnąć po elektryczne wózki widłowe tej firmy, jest ekonomiczność ich działania przy relatywnie wysokiej wydajności. Fakt, że są napędzane prądem, sprawia, że nie trzeba wydawać pieniędzy na zakup paliwa, w związku z czym koszty użytkowania nie należą do wysokich. Z tego względu elektryczne wózki widłowe Linde są również ekologiczne, ponieważ nie emitują spalin. To niezwykle ważne, mając na uwadze, że korzysta się z nich przede wszystkim w halach, zakładach i magazynach.

Jako że elektryczne wózki widłowe Linde użytkuje się w zamkniętych obiektach, producent dołożył wszelkich starań, aby były jak najbardziej zwrotne. Efekt ten udało się osiągnąć za sprawą stosunkowo niewielkich rozmiarów i zastosowania odpowiedniego układu jezdnego. Dzięki temu z powodzeniem można ich używać w niewielkich magazynach, halach, zakładach oraz innych obiektach o małej powierzchni.

Duży komfort pracy na elektrycznym wózku widłowym

Wózki widłowe wyposażone w napęd elektryczny gwarantują nie tylko wysoką precyzję, ale również wygodę pracy. Wynika to zarówno z komfortowego siedziska, jak i cichego działania urządzenia. Silnik nie wydaje praktycznie żadnych dźwięków, a jedyne generowane przez wózek widłowy odgłosy pochodzą od kół przemieszczających się po nawierzchni. Oznacza to, że wózki widłowe elektryczne Linde spisują się dobrze nawet w miejscach znajdujących się blisko biur czy punktów sprzedażowych.

Bogaty wybór modeli, które posiadają silnik elektryczny, oferujemy z myślą o klientach z całej Polski. Dostępne w naszym asortymencie wózki widłowe elektryczne Linde dysponują różną mocą, co pozwala na dobranie egzemplarza odpowiedniego do wielu prac i obciążeń. Szeroki przedział cen również sprzyja podjęciu właściwej decyzji. Marka producenta stanowi jakość samą w sobie i nie pozostawia wątpliwości co do tego, że oferowane przez naszą firmę wózki widłowe elektryczne spełniają najsurowsze kryteria. Ich intuicyjna obsługa, wysoki poziom bezpieczeństwa, ekologiczność i niskie koszty użytkowania sprawiają, że zdecydowanie warto przejrzeć nasz asortyment i wybierać dla siebie jeden z wielu egzemplarzy.

Ocena strony:

5/5 - (9 votes)