Wózek Linde

Nasze atuty

Sprzedaż

nowe i używane wózki widłowe

więcej

Serwis

naprawa napędów hydrostatycznych

więcej

Części

części zamienne do wózków widłowych

więcej

Wózki widłowe Linde H16T gazowe – seria 350

Nowoczesne wózki widłowe mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych, w firmach zajmujących się magazynowaniem towarów czy chociażby szeroko pojętą produkcją. Jeśli szukają Państwo wózków niezawodnych, funkcjonalnych i bardzo wydajnych, ale jednocześnie w przystępnej cenie, to zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez MAG-SERWIS.

Mamy w sprzedaży wózki widłowe Linde H16, ze znanej i bardzo popularnej na rynku serii 350. Wózek widłowy Linde zasilany paliwem LPG jest przede wszystkim bardzo oszczędny, ale jednocześnie niezawodny, zbudowany na bazie najlepszej jakości części. Wózki widłowe Linde H16T to między innymi:

  • udźwig do 1600 kg;
  • duża wysokość podnoszenia;
  • ekonomiczne zasilanie gazem LPG.

Nowoczesne wózki widłowe Linde H16, znajdujące się w naszej ofercie to sprzęt używany, ale w bardzo dobrym stanie technicznym. Nasza firma przeprowadza zawsze kompleksowy przegląd sprzedawanych maszyn i w razie potrzeby dokonuje wymaganych napraw. Na wózki Linde H16T zawsze udzielamy gwarancji, a i jednocześnie zapewniamy szybką realizację zlecenia, starając się dostarczyć maszynę w możliwie najkrótszym terminie. Oczywiście wszystkie sprzedawane wózki posiadają pełną dokumentację techniczną, która jest w Polsce wymagana przez Urząd Dozoru Technicznego.

Wózek widłowy Linde H16T

Marka Linde od lat znana jest ze swojej dbałości o najdrobniejsze nawet szczegóły. Pomimo upływu lat, wózki Linde H16 wciąż mają się doskonale, z ich pomocą można realizować nawet najtrudniejsze prace, a dzięki zastosowaniu solidnych podzespołów i najlepszych jednostek napędowych, można liczyć na pełną niezawodność maszyny. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Kupno wózka z naszej oferty to oszczędność pieniędzy i jednocześnie pewność stawiania na najlepszy na rynku sprzęt. Oprócz sprzedaży wózków Linde H16, oferujemy swoim Klientom dodatkowo profesjonalny ich serwis, wykonywany na wysokiej jakości częściach zamiennych, zgodnie ze specyfikacją techniczną producenta wózka i przez doświadczonych mechaników.

 

Ocena strony:

Oceń stronę